Główna siedziba firmy WROMAC Sp. z o.o. mieści się w Zimniku na Dolnym Śląsku, 10 km od Strzegomia, wraz z zakładem produkcyjnym i magazynami. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą wyrobów z kamienia naturalnego, który ma szerokie zastosowanie w budownictwie ogólnym i drogowym. Wykonujemy, prace brukarskie oraz montaż kostki granitowej czy płytek posadzkowych, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Głównym kierunkiem działalności naszej firmy jest kompleksowe realizowanie dużych i małych inwestycji budowlanych.

Nasze wyroby oferujemy w wysokiej jakości i konkurencyjnych cenach, pomagamy w organizacji transportu zamówionych materiałów. Nieustannie aktualizujemy i wzbogacamy ofertę tak, aby zapewnić Klientom jak największy wybór. Gwarantujemy profesjonalne i szybkie działanie oraz dotrzymywanie terminów realizowanych zleceń. Dzięki elastyczności, rzetelności i zaangażowaniu we współpracę z Klientem zyskaliśmy uznanie na rynku kamieniarskim.

Oferowane przez nas wyroby spełniają wszelkie normy obowiązujące w budownictwie drogowym i ogólnym na terenie Unii Europejskiej.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową prezentacją oferty na naszej stronie i zachęcamy do kontaktu z nami.