produkcja i sprzedaż wyrobów z kamienia

O nasWROMAC

Główna siedziba firmy WROMAC Sp. z o.o.  mieści się w Zimniku 35, 59-407 Mściwojów, tu również znajduje się nasz plac magazynowy, jak i zakład produkcyjny.

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą wyrobów z kamienia naturalnego, który ma szerokie zastosowanie w budownictwie ogólnym i drogowym. Wykonujemy także prace brukarskie oraz montaż elementów ciętych, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Głównym kierunkiem działalności naszej firmy jest kompleksowe realizowanie dużych i małych inwestycji budowlanych.

Dzięki fuzji naszej firmy z dwoma innymi przedsiębiorstwami, z którymi do tej pory ściśle współpracowaliśmy (WROKAM Henryk Kucharczyk oraz PHU MACKA Maciej Światłowski) nasza firma może jeszcze prężniej i efektywniej realizować przyjęte zlecenia.

 

Oferujemy takie wyroby z kamienia jak:

– kostka brukowa

– krawężniki

– elementy architektury ulicznej i ogrodowej

– parapety

– płyty etc.

Nasze wyroby oferujemy w odpowiedniej jakości i konkurencyjnych cenach, pomagamy również w organizacji transportu zamówionych materiałów. Nieustannie aktualizujemy i wzbogacamy ofertę tak, by zapewnić Klientom jak największy wybór. Gwarantujemy profesjonalne i szybkie działanie oraz dotrzymywanie terminów realizowanych zleceń. Dzięki elastyczności, rzetelności i zaangażowaniu we współpracę z Klientem zyskaliśmy uznanie na rynku kamieniarskim.

Oferowane przez nas wyroby spełniają wszelkie normy obowiązujące w budownictwie drogowym i ogólnym na terenie Unii Europejskiej.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową prezentacją oferty na naszej stronie i zachęcamy do kontaktu z nami.